Home / Leke Tedavisi / Vi Peel (viaesthetics)

Vi Peel (viaesthetics)

Orta ve derin peeling uygulamaları, derinin daha fazla soyulması gerektiği uygulamalardır. Bu tür peeling nedir nasıl olur diye merak ediyorsanız ve cildinizde derin lekeler veya tahrişler varsa orta veya derin peeling uygulaması yaptırmanız gerekebilir. Ancak bu işlem kendi kedinize yapabileceğiniz bir uygulama değil, Doktor gözetiminde yapılması gereken bir işlemdir. Ciltteki derin sivilce ve lekeler için tercih edilebilecek bu uygulama kızarıklık ve yanma oluşturabilmektedir.

Vi Peel Nedir ?

Vi Peel Uygulama süresi çok kısa. Yaklaşık 5 – 10 dakika içerisinde uygulanmakta. Cilt temizlendikten sonra ürün sürülmekte, ürün bitene kadar cilde kat kat sürüldükten sonra uygulama bitmektedir. Bu uygulama bittikten yaklaşık 4 saat sonra cilt temizleme yapılmaktadır. İlk bir iki gün hafif bir kızarıklık olduktan sonra soyulma ikinci günün sonunda başlamakta, bir hafta içinde tamamen parlak, canlı cilde geri dönmek mümkün.”

VIPEEL’in ergenlik sivilceleri şikayetlerinden yaşlanma belirtilerini gidermek isteyen hastalara kadar tüm yaş gruplarına hitap ettiğini, ve ürünün yüz ve vücut bölgesi için uygundur.

Amerika’da binlerce tıbbi uygulama merkezinde ve dünya genelinde otuzu aşkın ülkede uygulanan VIPEEL ürünü dünyaca ünlü yıldızların da kullandığı bir üründür.

 

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Fotona Leke Çil Tedavisi

Fotona Lazerle Leke Tedavisi Estetikte çözümü en zor olan sorunlardan biri lekelerdir. Güneş lekesi, Gebelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir