Home / Leke Tedavisi / Fotona Leke Çil Tedavisi

Fotona Leke Çil Tedavisi

Fotona Lazerle Leke Tedavisi
Estetikte çözümü en zor olan sorunlardan biri lekelerdir.
Güneş lekesi, Gebelik lekeleri, El ve kollardaki güneş lekeleri, yüzlerdeki çillerin tedavisinde  Son teknoloji Fotona Leke lazerleri kullanmaktadır.  
FOTONA QX MAX’ Nd:YAG dalga boyunun düşük emilimli homojen nüfuzu sayesinde bütün cilt tiplerinde epidermise zarar vermeden en derindeki yapılara uygulama yapılabilir.
FOTONA QX MAX’ın yüksek enerji tek atım (single-pulse) teknolojisi, aynı güçte fakat çoklu atım (multi-pulse) yapan lazerlere oranla çok daha etkilidir. 5 nanosaniye 1.6J enerjiye kadar atımlar ve büyük spot boyutları sayesinde derinde yer alan pigmentlere bile etki eder.
Tek atımlar, pigment yıkımından kaynaklanan “optik kalkan” fenomenini aşarak, daha derinde yer alan pigmentlerin de yok edilmesini sağlar. Tedavi etkinliği ve tek bir seansta alınan verim maksimumdur. Daha büyük spot boyutları kullanılabilmesi, düşük fluanslarda da etkili olabilmeyi sağlar.
Fotona QX MAX, günümüzde piyasada bulunan en gelişmiş Q-Switched laserdir. Gücü bütün yaygın pigmente lezyon sorunlarını giderecek, geniş spekturumda dövme renklerini silecek ve FRAC3® sayesinde estetik çözümler üretebilecek kapasitededir.
Leke tedavilerinde genellikle kimyasal peelingler kullanılmaktadır. Kimyasal peelinglerin hekim dışı kimselerce yanlış kullanımı neticesinde daha fazla leke dönüşleri hastaları umutsuzluğa itmektedir. Fotona Leke lazerleri tedavide umut olmaktadır. 
Fakat bazı lekeler hem çok inatçıdır, hem de çok eski lekeler olabilir. Leke tedavisi çok uzun süreçli bir tedavidir. Piyasa da içeriği belli olmayan kremler kullanılarak leke tedavisi yapmaya çalışanlara aldanmamak gerekir. 
Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,43. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Vi Peel (viaesthetics)

Orta ve derin peeling uygulamaları, derinin daha fazla soyulması gerektiği uygulamalardır. Bu tür peeling nedir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.