Home / Lazer Epilasyon / Soprano ice buz lazer

Soprano ice buz lazer

Tüm diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı olarak, buz lazer ile epilasyon son derce ağrısızdır. Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktadır. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyon da daha fazla zorlanmaktadırlar. Soprano ice buz lazer ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı.

Soprano Ice cihazı ile dünyanın en hızlı epilasyonu yapılabilmektedir. Zaman, süre her insanın sahip olmak istediği bir kavramdır. Lazer epilasyon ise zaman alan bir uygulamadır. İşte buz lazer ile tüm vücut epilasyonu 40 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Buz lazer epilasyon, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında hiç bir nokta atlanmaz, bu yüzden alexandrite lazerdeki gibi kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz. Diyot lazerin dalga boyu ve buz lazer teknolojisi ile seans sayıları minimuma inmektedir. Buda hem epilasyonunuzun kısa zamanda bitmesi demek hem de zamandan da, seans sayısından da kurtulmanız anlamına geliyor.

Buz lazer epilasyonla her cilt rengi ve kıl tipine lazer epilasyon yapılabilir. Koyu, esmer cilt tipleri alexandrite lazer ile zor sonuç alınan ve yanık tehlikesi olan cilt tipleridir. Buz  lazer ile zencilerde dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabilmektedir.

Eğer cildiniz güneş görmüşse, bronzlaşmışsanız lazer epilasyon seansını ertelemek gerekirdi. İşte Soprano ice buz lazer ütüleme epilasyon ile artık ertelemeye gerek yok. Güvenilir bir şekilde lazer epilasyonunuz yapılabilmektedir. Bu nedenle yazın ara verilmeyecek, dolayısıyla toplam süreç yine kısalacaktır.

İnce tüyler oldukça zorlu bir kıl tipidir. Diğer lazerler ile yok etmek mümkün değildir. Ancak diyot lazer ince tüylerde etkilidir. Buz lazerle yüzde, çene, bıyık bölgesinde, bayanlarda üst kol gibi alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır.

Buz lazer epilasyon yeni tüy tetiklemesi yapmaz. Güvenilir bir şekilde vücudun epilasyon yapılabilen her noktasında kullanılabilir.

Ütüleme Lazer Epilasyon Ne Anlama Gelir ?

Buz lazer epilasyon bir ütüleme lazer epilasyon çeşididir. Ütüleme lazer epilasyon Soprano cihazlarına ait patentli bir terimdir. Uygulama gerçekten, ütü yaparcasına bir uygulamadır. Bu sayede çok sık atışlar yapılmakta, hiç bir alan atlanmamakta, kıl kökleri yavaş yavaş ısıyı hapsederken deri ise oldukça etkili bir şekilde soğutulmaktadır.

Buz Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir?

Buz lazer epilasyonun bilindik ciddi bir yan etkisi yoktur. Cihazın özellikleri tamamen yan etkileri ortadan kaldırmaya yönelik tasarlanmıştır. Özellikle koyu renkli ciltlerde ve bronzlarda görülen yanma, lekelenme riski buz lazer ile ortadan kalkmıştır.

Sahte buz lazer cihazlarından uzak durmanız gerekir. Piyasada buz lazer yaptığını iddia eden firmalar vardır.

http://www.buzlazer.com   linkinden gerçek buz lazer cihazlarının bulunduğu merkezleri bulabilirisiniz.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,88. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Alex Lazer Epilasyon

Günümüzde sıklıkla kullanılan lazer epilasyon yöntemidir. Alex lazer yöntemi ile yapılan uygulamalarda derin kıl köklerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.