Home / Lazer Epilasyon / Fraksiyonel Lazer ( Ablatif ev Nonablatif )

Fraksiyonel Lazer ( Ablatif ev Nonablatif )

Fraksiyonel Lazer

Cilt yenilemesi yaptırmak isteyen tüm bayanların artık ilk tercihleri Fraksiyonel Lazer olmaktadır. Fraksiyonel Lazer ile cildin derin katmanlarına kadar kolayca nüfus edilir. Böylece yeni ve sağlıklı hücrelerin üremesi teşvik edilir aynı zamanda cildin bozuk alanlarına müdahale edilir. Bilindiği üzere cildin genç kalmasını sağlayan yapı kolajen yapısı olmaktadır. Cilt belli bir yaştan sonra kolajen üretimini durdurur ve cilt kırışmaya başlar. Fraksiyonel Lazerlerin amacı ise cilde kolajen takviyesi yaparak kırışıklıkların açılmasını sağlamak ve yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemektir.

Fraksiyonel Lazer hangi bölgelerde kullanılmaktadır?

Fraksiyonel Lazer teknolojisini kullanmak isteyenler bu teknolojiyi vücutlarının bir çok bölgesinde güvenle uygulata bilmektedirler. Fraksiyonel Lazer kullanıldığı başlıca alanlar ise; Yüz, eller, dekolte ve boyun olmaktadır. Vücudun en çabuk deforme olan bölgeleri bu bölgeler olduğu için genellikle bu alanlarda talep edilmekte ve uygulanmaktadır. Böylece dokular yenilenir, doku artışı sağlanır cilt daha genç, elastik ve dolgun gözükür.

Fraksiyonel Lazer uygulaması nerelerde yapılır?

Fraksiyonel Lazer uygulamasının mutlaka Doktor ellerde yapılması gerekmektedir. Aksi halde yapılan uygulamalar yarardan çok zarar sağlayacaktır.

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Alex Lazer Epilasyon

Günümüzde sıklıkla kullanılan lazer epilasyon yöntemidir. Alex lazer yöntemi ile yapılan uygulamalarda derin kıl köklerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.