Home / Cerrahi İşlemler / Batık Tırnak Tel Uygulaması

Batık Tırnak Tel Uygulaması

Batık Tırnak Tel Uygulaması

Yanlış ayakkabı tercihi, ayak yapısından kaynaklanan sorunlar ve yanlış kesilmesi sonucu ne yazık ki ayak tırnaklarında batmalar meydana gelmektedir. Bu batmalar yanlış ayakkabı kullanma sonucunda daha da ileri seviyelere gitmekte ve kişiyi günlük hayatından alıkoyan bir duruma yol açmaktadır. İlerleyen durumlarda ise ağrılı ve acılı bir süreç kişileri oldukça fazla zorlayıcı bir duruma dönüşmektedir.

Batık tırnak şikâyetleri ve çeşitleri şu şekildedir; Yanlış ayakkabı giyiminden kaynaklanan batık tırnaklar en sık rastlanılan şikâyetler arasındadır. Özellikle bayanların yüksek topuklu ve dar burunlu ayakkabılar tercih etmelerinden dolayı batık tırnak sorunu ortaya çıkmaktadır. Batık tırnağın diğer bir sebebi ise tırnağın doğal yapısının bozulmasından kaynaklanmaktadır. Tırnak mantarı ve benzeri rahatsızlıklar yanlış tırnak kesimi ile birleşince tırnaklarda derin batıklar meydana gelmekte, ilerleyen durumlarda iltihaba ve benzeri durumlara yol açmaktadır.

Bu durumlar tedavi sürecini daha da uzatmakta ve kişinin günlük hayatını çok önemli ölçüde etkileyen boyutlara ulaşmaktadır. Bu sebeplerden dolayı batık tırnak sorunları erken müdahale edilmesi gereken önemli bir konudur. Erken müdahale sayesinde kişiler çok ağrılı ve acılı süreçlerle karşılaşmadan kolaylıkla tedavileri tel uygulaması ile yapılmaktadır.

 

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

İPLE KAŞ KALDIRMA

İple Kaş Kaldırma Yüzümün ifadesi belirleyen en önemli unsurlardan biri olan kaşlar, ilerleyen yaşlar sebebi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir