Home / Bölgesel Zayıflama / BÖLGESEL ZAYIFLAMA

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Bölgesel Zayflama

Radyofrekans teknolojisi, diyet ve egzersize drençli lokalize yağların ısı yoluyla parçalanarak lenf kanalları yoluyla vücuttan atılmasını sağlar.

Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır.Burada amaç ısıtılan (tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41 – 43 dereceye çıkartmaktır (normal vücut ısısı 36-37 derecedir). Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceyeulaşır. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez. Cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırır. Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır, lenfatik drenajı arttırır, yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Buda radyofrekans ile etkili bir bölgesel zayıflama ve incelme sağlar.

ROBOLEX UYGULAMALARI

  • Bölgesel İncelme

  • Selülit Bakımı

  • Lifting

  • Cilt Sıkılaştırma

  • Kırışıklık Giderme

  • Gözenek Sıkıştırma

  • Liposuction Öncesi ve Sonrası Bakım

  • Vücut Şekillendirme

Vücut için:

Şekle sokar, lenf drenaj yapar, sıkılaştırır. Dokuları sıkılaştırır, selülit forma sokarken bir yandan selülit, portakal kabuğu görüntüsü ve ödemi giderir.

Yüz için:

Kırışıklıkları giderir, cildi destekler ve sıkılaştırır. İlk seanstan itibaren cildi sıkılaştırır ve lifting etkisi sağlar, bu sayede yüz daha genç ve aydınlık gözükür.

Multipolar / Bipolar radyo frekans:

Dokuları toparlar ve şekillendirir. Dermis üzerinde derinlemesine etkilidir, kolajen,elastik fiberler ve hyarulonik asit üretimini artırmak için fibroblastları harekete geçirir.

 

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Sülük Tedavisi Malatya

Sülüğün Tıbbi Etkileri Hastalıklarda tedavi edici özelliği bulunan sülüklerin Hirudo Medicinalis ve Hirudo Verbana türlerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.