Home / Cilt Gençleştirme / PLAZMA LAZER GÖZ KAPAĞI GENÇLEŞTİRME

PLAZMA LAZER GÖZ KAPAĞI GENÇLEŞTİRME

PLAZMA LAZER GÖZ KAPAĞI GENÇLEŞTİRME

Göz kapakları vücudun en erken deforme olan ve en hassas bölgelerinden biridir. Bunun için insanlar ameliyatsız ve göze zarar vermeyecek korkunç olmayan tedavi arayışına girmişlerdir. Gelişen teknoloji sayesinde de plazma lazer tedavisi ile göz kapakları artık gençleşebiliyor.  Plazma lazer göz kapağı gençleştirme tedavisini meraklısına açıklayacak olursak.

PLAZMA LAZER GÖZ KAPAĞI GENÇLEŞTİRME

Geçici gençlik sunan bu tedavi günümüzde en etkili uygulamalardan biridir. Yaş sınırı tanımayan, gençlerin ve yaşlıların yoğun ilgi gösterdiği bu tedavi yöntemi kısa bir operasyon ile insanlara daha genç ve dinamik gözler sunmaktadır. Sarkmış veya kırışmış göz kapaklarına plazma enerjisi uygulayarak yapılan bu tedavinin uygulanma aşaması şu şekilde gerçekleşmektedir:

Uyuşturucu krem uygulandıktan sonra yarım saat civarı beklenir ve operasyona öyle başlanır. Plazma enerjisi göze uygulandıktan sonra 1 haftalık bir iyileşme süreci bulunmaktadır. Kabuksu bir görünüm elde edersiniz ama bu kabuk 1 hafta içerisinde ortadan kalkar. Herhangi bir iz kesinlikle kalmaz fakat iyileşme sürecinde gözü tahrip edecek durumlarda bulunmamalısınız. Kalıcı bir etkisi yoktur. 2-3 sene içerisinde tekrar eski haline dönebilir. İşlemi tekrarlamanız gerekebilir. Fakat estetik ameliyatlar gibi yaptırmadan önceki halinden daha kötü bir duruma gelmez. Yaşa bağlı deformasyon yaşarsınız. Herhangi bir ameliyat olmadığı için de doğal olmayan bir görünüme maruz kalmazsınız yalnızca doğal bir güzelliğe sahip olursunuz.

 

 

 

Not: Bu web sitesindeki Tüm bilgilendirme ve materyaller Herhangi bir hastalığa teşhis veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır,
Profesyonel Tıbbi Tavsiye İçin Kaynak Olarak Kullanılmamalıdır. Bu Sitedeki Bilgiler Sağlık Bakanlığı Tarafından Değerlendirilmemiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

About Clinic Estetik

Ayrıca Kontrol Edin

Akne Tedavisi

Akne – sivilce nedir? Akne cildin orta tabakasında bulunan yağ bezlerinin “sebum” adı verilen aşırı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.